Commercial Script

Рейтинг шрифтаCommercial Script: 3.92 13 5

Латинські шрифти

Рукописні шрифти


На цій сторінці Ви можете завантажити шрифтCommercial Script версії1.0 Wed Sep 07 14:17:38 1994, який відноситься до сімействаCommercial Script (накресленняNormal). Виготівником шрифта єCommercial-Script. ЗавантажтеCommercial Script безкоштовно наuk.GetFonts.net. Цей шрифт належить до наступних категорій:латинські шрифти,рукописні шрифти. Його розмір - всього44 Kb. Вам буде потрібно купити шрифт, якщо ліцензія на нього не є вільною.

ШрифтCommercial Script
переглядів:599 коментарі
Підтримайте проект!
Розкажіть про нас своїм друзям:

Авторське право Generated by Fontographer 3.5
Сімейство Commercial Script
Накреслення Normal
Ідентифікатор Alts:Commercial Script
Повна назва шрифта Commercial Script
Версія 1.0 Wed Sep 07 14:17:38 1994
PostScript назва Commercial-Script
Виробник Commercial-Script
Розмір 44 Kb

Попередній переглядCommercial Script


Попередній перегляд шрифтаCommercial Script
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Колір текста:
Колір фона:
Поміняти кольори місцями

    ШрифтCommercial Scriptдля Вашого сайта

    Ви можете підключити шрифтCommercial Script до свого сайту, навіть не завантажуючи його з нашого сервера. Все що необхідно зробити - це слідувати інструкції нижче:

    1. Вибрати найбільш відповідний Вам варіант установки шрифта і додайте цей код до себе на сайт (вставте його відразу після відкриваючого тега <head>):


        <link href="https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=commercial-script" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=commercial-script);
      

    2. Активуйте даний шрифт для тексту в своєму файлі стилів CSS::

        font-family: 'Commercial Script', arial;
      

    Приклад вихідного кода:

    <html>
      <head>
        <link href="https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=commercial-script" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Commercial Script', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withCommercial Script!</div>
      </body>
    </html>
    

    Результат:

    Making the Web Beautiful withCommercial Script!

    Ви можете застосувати інші стилі CSS, скориставшись нашою бібліотекою ефектів, для привабливого та індивідуального зовнішнього вигляду Вашого сайту.


    Коментарі



    Попередній шрифт:

    « Asphyxiate Asphyxiate Regular

    ШрифтAsphyxiate Asphyxiate Regular

    Наступний шрифт:

    ElvenCommonSpeak »

    ШрифтElvenCommonSpeak