LCDDot Regular

Рейтинг шрифтаLCDDot Regular: 4.07 15 5

LCD шрифти

Латинські шрифти


На цій сторінці Ви можете завантажити шрифтLCDDot Regular версіїVersion 1.0, який відноситься до сімействаLCDDot (накресленняRegular). Виготівником шрифта єLCDDot-Regular. Дизайнер -BLackX (для зв'язку використовуйте наступну адресу:http://fontstruct.fontshop.com/fontstructions/show/67177). ЗавантажтеLCDDot Regular безкоштовно наuk.GetFonts.net. Цей шрифт належить до наступних категорій:lcd шрифти,латинські шрифти. Його розмір - всього29 Kb. Вам буде потрібно купити шрифт, якщо ліцензія на нього не є вільною.

ШрифтLCDDot Regular
переглядів:661 коментарі
Підтримайте проект!
Розкажіть про нас своїм друзям:

Авторське право Copyright BLackX 2008
Сімейство LCDDot
Накреслення Regular
Ідентифікатор FontStruct LCDDot
Повна назва шрифта LCDDot Regular
Версія Version 1.0
PostScript назва LCDDot
Виробник LCDDot-Regular
Розмір 29 Kb
Торгова марка FontStruct is a trademark of FSI FontShop International GmbH
Дизайнер BLackX
URL дизайнера http://fontstruct.fontshop.com/fontstructions/show/67177
URL постачальника http://www.fontshop.com
Описання This font was created using FontStruct (http://fontstruct.fontshop.com)
Описання ліцензії Creative Commons Attribution Share Alike
URL ліцензії http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/

Попередній переглядLCDDot Regular


Попередній перегляд шрифтаLCDDot Regular
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Колір текста:
Колір фона:
Поміняти кольори місцями

    ШрифтLCDDot Regularдля Вашого сайта

    Ви можете підключити шрифтLCDDot Regular до свого сайту, навіть не завантажуючи його з нашого сервера. Все що необхідно зробити - це слідувати інструкції нижче:

    1. Вибрати найбільш відповідний Вам варіант установки шрифта і додайте цей код до себе на сайт (вставте його відразу після відкриваючого тега <head>):


        <link href="https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=lcddot-regular" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=lcddot-regular);
      

    2. Активуйте даний шрифт для тексту в своєму файлі стилів CSS::

        font-family: 'LCDDot Regular', arial;
      

    Приклад вихідного кода:

    <html>
      <head>
        <link href="https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=lcddot-regular" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'LCDDot Regular', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withLCDDot Regular!</div>
      </body>
    </html>
    

    Результат:

    Making the Web Beautiful withLCDDot Regular!

    Ви можете застосувати інші стилі CSS, скориставшись нашою бібліотекою ефектів, для привабливого та індивідуального зовнішнього вигляду Вашого сайту.


    Коментарі



    Попередній шрифт:

    « LCD2 Ultra

    ШрифтLCD2 Ultra

    Наступний шрифт:

    LCDMono Bold »

    ШрифтLCDMono Bold