Lots of Dead Crack Babies

Рейтинг шрифтаLots of Dead Crack Babies: 3.33 3 5

Декоративні шрифти

Латинські шрифти


На цій сторінці Ви можете завантажити шрифтLots of Dead Crack Babies версії001.001, який відноситься до сімействаCrack Babies (накресленняNormal). Виготівником шрифта єLots-of-Dead-Crack-Babies. ЗавантажтеLots of Dead Crack Babies безкоштовно наuk.GetFonts.net. Цей шрифт належить до наступних категорій:декоративні шрифти,латинські шрифти. Його розмір - всього122 Kb. Вам буде потрібно купити шрифт, якщо ліцензія на нього не є вільною.

ШрифтLots of Dead Crack Babies
переглядів:568 коментарі
Підтримайте проект!
Розкажіть про нас своїм друзям:

Авторське право Crack Babies
Сімейство Crack Babies
Накреслення Normal
Ідентифікатор Lots of Dead Crack Babies
Повна назва шрифта Lots of Dead Crack Babies
Версія 001.001
PostScript назва Crack Babies
Виробник Lots-of-Dead-Crack-Babies
Розмір 122 Kb

Попередній переглядLots of Dead Crack Babies


Попередній перегляд шрифтаLots of Dead Crack Babies
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Колір текста:
Колір фона:
Поміняти кольори місцями

    ШрифтLots of Dead Crack Babiesдля Вашого сайта

    Ви можете підключити шрифтLots of Dead Crack Babies до свого сайту, навіть не завантажуючи його з нашого сервера. Все що необхідно зробити - це слідувати інструкції нижче:

    1. Вибрати найбільш відповідний Вам варіант установки шрифта і додайте цей код до себе на сайт (вставте його відразу після відкриваючого тега <head>):


        <link href="https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=lots-of-dead-crack-babies" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=lots-of-dead-crack-babies);
      

    2. Активуйте даний шрифт для тексту в своєму файлі стилів CSS::

        font-family: 'Lots of Dead Crack Babies', arial;
      

    Приклад вихідного кода:

    <html>
      <head>
        <link href="https://uk.getfonts.net/allfont.css?fonts=lots-of-dead-crack-babies" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Lots of Dead Crack Babies', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withLots of Dead Crack Babies!</div>
      </body>
    </html>
    

    Результат:

    Making the Web Beautiful withLots of Dead Crack Babies!

    Ви можете застосувати інші стилі CSS, скориставшись нашою бібліотекою ефектів, для привабливого та індивідуального зовнішнього вигляду Вашого сайту.


    Коментарі



    Попередній шрифт:

    « LoKinderSchrift Hell

    ШрифтLoKinderSchrift Hell

    Наступний шрифт:

    Loverboy »

    ШрифтLoverboy